RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 236191075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 236191075 5 Inch Corrosion-Resistant Steel Inside Release Mechanism with Rod
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 236191075 |
| Manufacturer Part # | 236191075 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 236191075 Inside Release Mechanism With Rod