- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 236040 Cleaning Card 9 Inch Chemical-Safe Polymer for Ice Machines
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 236040 |
| Manufacturer Part # | 236040 |
| Height | 1.4" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 236040 Cleaning Card
