RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 236001075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 236001075 Hinge 4.4 Inch Adjustable Cam for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 236001075 |
| Manufacturer Part # | 236001075 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 9.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 236001075 Hinge K 1256 8 Cam Lh/rh Brchr
