- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 23532-1 0.5 Inch Electric Thermostat Disc Regulat to 220f
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 23532-1 |
| Manufacturer Part # | 23532-1 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 23532-1 Thermostat Disc Regulat 220f
