- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 23530P 3.75 Inch Clip Cotter Hairpin Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 23530P |
| Manufacturer Part # | 23530P |
| Height | 0.1" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 23530P Clip Cotter Hairpin