Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 235-00009 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 235-00009 3.95 Inch Stainless Steel Spray Arm Assembly with Bypass Fe
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 235-00009 |
| Manufacturer Part # | 235-00009 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 1.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 235-00009 Spray Arm Assembly W/ Bypass Fe
