RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 2346BRBXL commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 2346BRBXL 3.9 oz Sport Shirt Short Sleeve Blue - Xl B
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 2346BRBXL |
| Manufacturer Part # | 2346BRBXL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 2346BRBXL Xl B Blue Sport Shirt Slkt 3.9oz P Ss M