FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Moffat cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Moffat dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Moffat 234595 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Moffat 234595 10 Inch Direct Mount Fan Motor 300w 208 to 240v 60hz
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 234595 |
| Manufacturer Part # | 234595 |
| Height | 8.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 11.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 234595 300w 208-240v 60hz 2 A Sp Direct Mount Shaft 2-1/4" X, 3/8" N 3300
