Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland 2345700 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 2345700 1/2 Inch Gas Solenoid Valve 25V NC 240000 BTU
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2345700 |
| Manufacturer Part # | 2345700 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2345700 Nat/lp Gas Solenoid Valve, 1/2" Fpt Gas In/out 25v Nc Nat/lp 240 000 Btu, Baso, Henny Penny, Fryer 500 561 600.
