RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 23446 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 23446 1.45 Inch Cap End Terminal Block for Food Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 23446 |
| Manufacturer Part # | 23446 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 23446 Cap End Terminal Block