Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 23423-1058 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 23423-1058 2 Inch Diameter Control Knob Black White Print
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 23423-1058 |
| Manufacturer Part # | 23423-1058 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 23423-1058 Control Knob [ 2" Dia ] [ 0-10-1] [mount .187"] [flat, Up] Black White Print., Used On T Stats # 46-1251 & # 46-1284, Vollrath/idea Medalie 1001 3001d 3002d 1776 1777
