FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial broilers.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2341550090 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2341550090 9 Inch Manifold Sub Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2341550090 |
| Manufacturer Part # | 2341550090 |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 40" |
| Weight | 10.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2341550090 Manifold Sub Assy Jhpe3 336