Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2341200 9 Inch Right Burner Housing Gas Corrosion-Resistant Alloy
Item:
#1234694
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2341200 |
| Manufacturer Part # | 2341200 |
| Height | 5.15" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2341200 9 Inch Right Burner Housing Gas Corrosion-Resistant Alloy