RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2340910090 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2340910090 4.2 Inch Manifold Sub Assembly Stainless Steel with High Durability
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2340910090 |
| Manufacturer Part # | 2340910090 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 26.95" |
| Weight | 4.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2340910090 Manifold Sub Assy Jhp212
