RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 23374 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 23374 1/4 Inch x 1 1/4 Inch Fast Acting Glass Fuse 250V 8 Amp
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 23374 |
| Manufacturer Part # | 23374 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 23374 Agc-8 Fuse 250v 8 Amp Fast Acting Glass, 1/4" X 1 1/4"
