Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 2336-1 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 2336-1 Nipple Flange 15/32 Inch Long Bj Flange - Corrosion-Resistant
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 2336-1 |
| Manufacturer Part # | 2336-1 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 2336-1 Bj Flange Nipple 15/32" Long.
