FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 23323 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 23323 12 Inch Wirebelt Stainless Steel Conveyor Belt with 3 Spacing
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 23323 |
| Manufacturer Part # | 23323 |
| Height | 1.9" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 23323 Wirebelt 12 W X 3 Sp L Oop Jf
