RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 23307 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 23307 1.65 Inch Brush Cleaning Tool Stainless Steel with Ergonomic Design
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 23307 |
| Manufacturer Part # | 23307 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 10.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 23307 Jf Brush Cleaning