RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 23305 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 23305 .090 Dia 14 Gauge Electric Pin for Commercial Fryers
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 23305 |
| Manufacturer Part # | 23305 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 23305 Pin Electrical .090 Dia. 14 2