RestaurantSupply.com is your trusted source for Stoelting cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized Stoelting dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Stoelting 232741 cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stoelting 232741 1-5/16 Inch Plastic Cap Rosette 6 Point Opaque
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 232741 |
| Manufacturer Part # | 232741 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 232741 Plastic Cap 6-point, Color Opaque, Depth 5/16" 8 Mm, Inside Diameter 1-5/16" 33 Mm, Weight 0.005 Lb, Material(s) Plastic, Weight 0.012 Lb, Width 1-3/4" 44 Mm, Models Used In, Stoelting E111 Series E131 Series F131 Series F231 Series, F431 Series O111 Series O411 Series O431 Series, Sf121 Series Sf144 Series Su444 Series U411 Series, U421 Series U444 Series Vf231-2x-gn 0431 Series 4231 Series
