- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Moffat 232666 79 Inch Push In Door Seal Black Fits Moffat Models
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 232666 |
| Manufacturer Part # | 232666 |
| Height | 2.2" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 232666 Door Seal Black. 79" With 1/4" Wide Push In Dart., , Fits Moffat Models, , E27m2 E27m3 E32d5 G32d5
