- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 2325701 Width 1.95 Inch Handle Lov Drain Valve Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2325701 |
| Manufacturer Part # | 2325701 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2325701 Handle Lov Drain Valve
