Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2325000 0.9 Inch Orifice Block for Beverage and Food Systems
Item:
#1234387
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2325000 |
| Manufacturer Part # | 2325000 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2325000 0.9 Inch Orifice Block for Beverage and Food Systems
$59.45
Unit price
/
Unavailable