Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2323900 Tube Valve 1 Inch Gas Stainless Steel Block Valve
Item:
#1235290
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2323900 |
| Manufacturer Part # | 2323900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2323900 Tube Valve 1 Inch Gas Stainless Steel Block Valve