Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 23235 6.13 Inch Door Hinged for Refrigeration Stainless Steel with Easy Access
Item:
#1478767
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 23235 |
| Manufacturer Part # | 23235 |
| Height | 0.8" |
| Width | 6.13" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 23235 6.13 Inch Door Hinged for Refrigeration Stainless Steel with Easy Access
$39.58
Unit price
/
Unavailable