Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 23200 8.9 Inch Stainless Steel Expansion Tank with Descriptors
Item:
#1524471
Technical details
| Manufacturer | Thermodyne Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 23200 |
| Manufacturer Part # | 23200 |
| Height | 5.3" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 23200 8.9 Inch Stainless Steel Expansion Tank with Descriptors
$526.04
Unit price
/
Unavailable