RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 23158 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 23158 9 1/2 Inch Coiled Cord Sjow Electric Rubber Black
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 23158 |
| Manufacturer Part # | 23158 |
| Height | 3.7" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 23158 Color Black, Material Rubber, Length 114", Voltage 300 V Ac, Gauge 18-3, Type Sjow
