RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2315320000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2315320000 22 Inch Stainless Steel Drip Pan for Kitchens
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2315320000 |
| Manufacturer Part # | 2315320000 |
| Height | 2.38" |
| Width | 22.25" |
| Depth | 32.13" |
| Weight | 12.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2315320000 Pan Drip Jhp 636