RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2312020000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2312020000 20 Inch Drip Pan Rear Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2312020000 |
| Manufacturer Part # | 2312020000 |
| Height | 1.75" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 8.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2312020000 Drip Pan Jmrh 24b Rear