- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 231108 0.093 Inch Diameter Capillary Tube 12 Inch Length
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231108 |
| Manufacturer Part # | 231108 |
| Height | 0.6" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231108 Capillary Tube .093x.040 12lg
