- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 231101-SV 8.35 Inch OEM Cap Tube Drier Replacement for Refrigeration
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231101-SV |
| Manufacturer Part # | 231101-SV |
| Height | 1.3" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231101-SV Cap Tube Drier Replacement
