- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 231101 0.072 Inch Capillary Tube Corrosion-Resistant OEM for Labs
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231101 |
| Manufacturer Part # | 231101 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231101 Capillary Tube .072x.026
