- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 231098 Capacitor Run 12.5mfd 370v Electric OEM Component
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231098 |
| Manufacturer Part # | 231098 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231098 Capacitor Run 12.5mfd 370v