- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 231095 4.5 Inch Capacitor Start 500mfd 125vac Electric Component
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231095 |
| Manufacturer Part # | 231095 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231095 Capacitor Start 500mfd 125vac
