- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 231078 2.5 Inch Capacitor Run 50 Mfd 370 Volt Aluminum
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231078 |
| Manufacturer Part # | 231078 |
| Height | 2.45" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231078 Capacitor Run 50 Mfd 370 V
