- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 231058 3.4 Inch Capacitor Start Electric Component for Refrigeration
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231058 |
| Manufacturer Part # | 231058 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231058 Capacitor Start 145/174mf 250v
