Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 23102203 27 Inch Fan Guard Aluminum Alloy Corrosion Resistant
Item:
#1484345
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 23102203 |
| Manufacturer Part # | 23102203 |
| Height | 5" |
| Width | 27" |
| Depth | 27" |
| Weight | 6.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 23102203 27 Inch Fan Guard Aluminum Alloy Corrosion Resistant
$385.20
Unit price
/
Unavailable
