RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2307686 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2307686 7 Inch Stainless Steel Fluecap Exhaust Vent 35 Inch Diameter
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2307686 |
| Manufacturer Part # | 2307686 |
| Height | 4.65" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 1.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2307686 Fluecap Single Eurolook 35
