- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 230667 2.65 Inch Capacitor Start 80 Mfd Durable Component
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 230667 |
| Manufacturer Part # | 230667 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 230667 Capacitor Start 80 Mfd
