- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 23035-3 1/4-20 x 2 Inch OEM Thumbscrew Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 23035-3 |
| Manufacturer Part # | 23035-3 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 23035-3 Thumbscrew 1/4 20 X 2
