RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 230331 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 230331 2.7 Inch Slotted Leg Angle Support Component
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 230331 |
| Manufacturer Part # | 230331 |
| Height | 2.7" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 230331 Plt Slotted Leg Angle Fw