RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 230300 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 230300 8 Inch Electric Sealed Well Heating Element Stainless Steel
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 230300 |
| Manufacturer Part # | 230300 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 230300 Element Sealed Well 208v 750w
