RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2302635 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2302635 7 Inch Bumper Fluecap Stainless Steel Impact Resistant
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2302635 |
| Manufacturer Part # | 2302635 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2302635 Bumper Fluecap Fpph250/ 52