RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2302593 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2302593 3 Inch Baffle for Frymaster D50 D50g D50gdd Sm50 Super Burner
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2302593 |
| Manufacturer Part # | 2302593 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2302593 Baffle, Frymaster D50 D50g D50gdd Sm50 Super Burner 52
