RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2301274 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2301274 7.25 Inch OEM Burner for Frymaster FP47/18SR
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2301274 |
| Manufacturer Part # | 2301274 |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2301274 Burner Fp47/18sr Target
