Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Manitowoc units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Manitowoc 2300849 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 2300849 Toggle Switch On/off/on Dpdt 20a-250v/125v For Ice Machines
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2300849 |
| Manufacturer Part # | 2300849 |
| Height | 2.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2300849 Toggle Switch On/off/on 6ea 1/1" Tab Term, 20a-250v/125v, Dpdt, Manitowoc Ice Machine Series A C E G H., By1114a By1115w By1190n
