RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 230-4028 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 230-4028 4.85 Inch Rear Element Tube Nut Spnr to Secure Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 230-4028 |
| Manufacturer Part # | 230-4028 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 230-4028 Rear Elmnt Tube Nut Spnr
