RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 230-00044 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 230-00044 3.25 Inch Lid Assembly Reservoir Impact Resistant Plastic
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 230-00044 |
| Manufacturer Part # | 230-00044 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 230-00044 Lid Assembly Reservoir
