Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Manitowoc units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Manitowoc 23-0148-3 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 23-0148-3 Magnetic Bin Switch Assembly with 96 Inch Wire Lead
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 23-0148-3 |
| Manufacturer Part # | 23-0148-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 23-0148-3 Magnetic Bin Switch W/ 96" Wire Lead., 2ea 1/4" Female Push-ons, Manitowoc Series Bd By Cv Ib Jd Jr Jy Pd Py Q Qd, Qm Qr Qy Su
