- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 23-0067 4.75 Inch Light Cover Glass Narrow - Impact Resistant Glass
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 23-0067 |
| Manufacturer Part # | 23-0067 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 23-0067 Light Cover Glass (narro W 4 Wi